Przenośny wieszak

Jako przenośny wieszak do prania pod namiot może posłużyć pozbawiony materiału, stary parasol. Powieś go do góry nogami i przypnij pranie do drutów. Rolę suszarki do prania może też spełniać zabrany dla dziecka drewniany kojec. Odwróć kojec na bok i powieś pranie na szczebelkach.
Jeśli ktoś z was śpi w samochodzie, pokryj szyby nieprzezroczystą warstwą preparatu do czyszczenia okien. Będziecie się czuli bardziej intymnie. Aby w upalną noc do samochodu nie wlatywały komary, użyj kawałków nylonowej firanki z drobnymi oczkami. Powinny być one szersze od drzwi samochodu. Jeden koniec firanki przytrzaśnij drzwiami, następnie rozepnij ją na oknie i przymocuj do ramy okiennej za pomocą magnesu lub sznurka przywiązanego do klamki. Zabawki, obuwie, latarki itp. możesz przechowywać w nakładanych koszykach do warzyw. Ułożony z nich regał zajmuje niewiele miejsca, wszystko jest pod ręką i nie ma bałaganu. Jeśli zgubisz korki do dmuchanych materaców, zastąp je nakrętkami od pasty do zębów. W wodzie nie używaj materaca bez oryginalnych korków. Zabierając malucha na kemping, nie zapomnij o jego ulubionej zabawce do pchania lub jeżdżenia. Jazda dookoła pola namiotowego dostarczy mu nie kończącej się zabawy.
Aby maluchy nie oddalały się od namiotu, zrób wokół niego ogrodzenie z parawanu na plażę lub pasków materiału przywiązanych do wbitych w ziemię palików.

Leave a Comment