Plebis eu opinie

Aby umyć lalce buzię, przetrzyj ją watą nasączoną tonikiem do twarzy. Aby rozjaśnić buzię lalce z porcelany, pomaluj ją bezbarwnym lakierem do paznokci. Miseczki dla lalek można zrobić z powycinanych przegródek z bombonierki. Doniczki do domku dla lalek można zrobić z nakrętek od pasty do zębów. Można je wypełnić plasteliną i wetknąć malutkie gałązki lub papierowe kwiatki. ” r
Pozwól dzieciom zmywać serwisy, w których lalki „piją” kawę czy herbatę. Daj im miskę i kuchenny ręcznik i pozwól pobawić się w zmywanie i wycieranie naczyń, najlepiej na dworze!

UBRANKA DLA LALEK

Lalki można ubierać w niepotrzebne już rzeczy dla niemowląt. Ubranka dla lalek można uszyć ze starych ubrań. Świetną okazją do szycia ubranek dla lalek jest szycie innych ubrań. Wykorzystaj skrawki materiału i maszynę, dopóki jest naciągnięta odpowiednia do tego materiału nić. Guziki do ubranek można zrobić, wycinając z plastykowych wieczek maleńkie kółka za pomocą dziurkacza do papieru. Dziurki do przyszywania zrób rozgrzaną igłą. Wieszaki do skarpet mogą służyć jako wieszaki do ubranek dla lalek. Będą pasowały do szafy na ubrania zrobionej z pudełka do butów.

Leave a Comment