Ile zarabia florysta

Zachowuj dla dziecka następujące przedmioty, które będzie mogło wykorzystać w zabawie w konstruktora: kubki po jogurcie i margarynie, kartoniki od jajek, rurę kanalizacyjną z PCV (doskonale nadaje się na tunel), pudełka od herbaty w torebkach, tekturowe rury i szpulki od nici.
Przechowuj klocki Lego oraz inne klocki w plastykowych pojemnikach z przegródkami. Klocki można posortować i umieścić w różnych przegródkach, np. w jednej elementy płotu, w innej koła, w jeszcze innej drzewka. Pojemniki można ułożyć jeden na drugim, by nie było bałaganu. Aby szybko posprzątać rozsypane klocki, zgarnij je plastykową szufelką.

KOJCE

Aby raczkujący maluch nie przeszkadzał w zabawach starszemu dziecku, umieść starsze dziecko (a nie odwrotnie!) oraz jego klocki lub zabawki w kojcu. Zimą używaj kojca jako ogrodzenia zabezpieczającego ustawiony w środku grzejnik. Na bokach kojca można porozwieszać wtedy pranie do wysuszenia. Upewnij się, czy grzejnik nie jest za mocno rozgrzany, by nie spowodował uszkodzeń lub nie wywołał pożaru.

Leave a Comment