hobbit bitwa pięciu armii cda

Peter Jackson- reżyser  Hobbita, ekipa filmowa oraz  obsada  kończy tą produkcją niesamowitą  i wzruszającą  przygodę filmową, my- widzowie również nad tym ubolewamy i liczymy na film w tych klimatach, choć  być może  Peter Jackson zaskoczy nas czymś jeszcze lepszym?

Dwie poprzednie części filmu zostały przyjęte z wielkim uznaniem, zresztą, nieprzypadkowo, dlatego ta część budzi tyle emocji w fanach tej trylogii.

Scenariuszem zajęli się: Peter Jackson, Fran Walsh, Philippa Boyens, Guillermo del Toro.

Piękne zdjęcia do filmu wykonał: Andrew Lesnie.

Kostiumy stworzyli:Richard Taylor, Ann Maskrey, Bob Buck.

Te nazwiska kojarzy każdy z nas, są to osoby zajmujące się produkcją największych kinowych hitów, co sprawia, że Hobbit bitwa pięciu armii cda zyskuje na jakości.

Świetna gra aktorska, scenografia, piękne, wyraziste ujęcia i pieśni! A w szczególności ,,the misty mountains cold”  to wszystko wywoła u was falę emocji, zaczynając od szczerej radości z sukcesów przez wzruszenie, aż po smutek i żal spowodowany śmiercią bohaterów. Tytułowa bitwa trwa naprawdę dużo czasu ekranowego, każda sekunda jest dokładnie przemyślana, każdemu z kluczowych bohaterów jest poświęcony czas, w którym może umrzeć lub pokonać przeciwnika.

Film zaczyna się próbą zabicie Smauga  (smoka broniącego złota w samotnej górze), niestety, nie udaje się to naszym bohaterom, więc smok w odwecie atakuje miasto ziejąc ogniem. Bard Łucznik chcąc ratować miasto i rodzinę decyduje się na strzał czarną strzałą. I? To moment, w którym powinniście włączyć film, ale nie szukajcie seansu na stronie pobliskiego kina, gdzie trzeba zapłacić niebotyczne pieniądze za wejście, poszukiwać swojego miejsca  przez kwadrans, po czym oglądać reklamy i słuchać chrupania popcornu. Chyba nikt z nas tego nie lubi, prawda? Dlatego najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest wejść na stronę cda.pl i wyszukać film.

Leave a Comment