Tag Archives: ile zarabia florysta

Ile zarabia florysta

Zachowuj dla dziecka następujące przedmioty, które będzie mogło wykorzystać w zabawie w konstruktora: kubki po jogurcie i margarynie, kartoniki od jajek, rurę kanalizacyjną z PCV (doskonale nadaje się na tunel), pudełka od herbaty w torebkach, tekturowe rury i szpulki od nici.
Przechowuj klocki Lego oraz inne klocki w plastykowych pojemnikach z przegródkami. Klocki można posortować i umieścić w różnych przegródkach, np. w jednej elementy płotu, w innej koła, w jeszcze innej drzewka. Pojemniki można ułożyć jeden na drugim, by nie było bałaganu. Aby szybko posprzątać rozsypane klocki, zgarnij je plastykową szufelką.

KOJCE

Aby raczkujący maluch nie przeszkadzał w zabawach starszemu dziecku, umieść starsze dziecko (a nie odwrotnie!) oraz jego klocki lub zabawki w kojcu. Zimą używaj kojca jako ogrodzenia zabezpieczającego ustawiony w środku grzejnik. Na bokach kojca można porozwieszać wtedy pranie do wysuszenia. Upewnij się, czy grzejnik nie jest za mocno rozgrzany, by nie spowodował uszkodzeń lub nie wywołał pożaru.

Cześć, mam na imię Ania i bardzo serdecznie chciałabym zaprosić Cię do lektury mojego bloga. Od lat jestem matką, stąd moje doświadczenie w praktyce, których chciałabym się z Wami podzielić!